Styczeń jak co roku rozpoczęliśmy od Jasełek i Wigilii Wiejskiej. Dzieci wystąpiły z przedstawieniem Jasełkowym, w którym wcieliły się w różne postacie . Po występach nastał czas na złożenie sobie życzeń i podzielenie się opłatkiem. Panie z Koła Gospodyń przygotowały pyszne dania wigilijne, które można było skosztować na wspólnej wigilii. Na zakończenie odwiedził nas Mikołaj z prezentami. Najbardziej z wizyty cieszyły sie dzieci, zwłaszcza te mniejsze.

– Dzień Babci i Dziadka – Dnia 25 stycznia obchodziliśmy na sali dzień Babci i Dziadka. Dzieci wystąpiły z przedstawieniem, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki . Dziadkowie byli bardzo  zadowoleni . Za występy dzieci otrzymały wielkie brawa. Resztę czasu Dziadkowie spędzili w miłej atmosferze  przy ciastku i kawie.

– Zajęcia plastyczne w styczniu rozpoczęliśmy od ptaków. Każdy uczestnik zajęć zrobił przepięknego ptaka. Potrzebowaliśmy do tego kolorowy papier , papier samoprzylepny , pisaki i głowę pełną pomysłów. Natomiast na drugich zajęciach dzieci przygotowywały przepiękne kwiaty z jajek styropianowych, kolorowych piórek , kijów do szaszłyków i bibuły. Kwiatki te otrzymali nasi Dziadkowie w dniu swojego święta po przedstawieniu na sali.

Skip to content