Lato dobiega końca, a tym samym kończą się również wakacje. Zwieńczeniem sezonu dla miłośników kreatywnego spędzania czasu wolnego był piknik , który odbył się 25 sierpnia 2018 przy Świetlicy Wiejskiej. Organizatorami tej imprezy była Ochotnicza Straż Pożarna i Świetlica Wiejska w Czeszewie.

Dla dzieci przygotowane były zabawy i konkursy sportowe oraz strażacki tor przeszkód. Dodatkową atrakcją były bańki mydlane i malowanie twarzy.  Wszystkie konkurencje były nagradzane słodyczami lub drobnymi upominkami. Dorośli mieli okazję do wspólnego biesiadowania przy kawie i ciastku. Na zakończenie Panie z Żeńskiej Drużyny Pożarniczej upiekły smaczne kiełbaski nad ogniskiem, które w pośpiechu wszyscy zjadali ponieważ pogoda zrobiła nam psikusa i zaczął padać deszcz.

Fundatorami nagród dla dzieci była OSP i Świetlica Wiejska, natomiast pyszne ciasteczka ufundowane zostały przez lekarza rodzinnego Panią Hannę Stępień w ramach podziękowania dla miejscowej OSP. Dziękuję fundatorom i osobom, które pomagały w organizacji imprezy, a przede wszystkim uczestnikom tego pikniku.

♫♥♫ Żegnaj lato na rok …♫♥♫

Skip to content