24 sierpnia pożegnaliśmy wakacje. Na godz. 17.00 biblioteka i świetlica zaprosiła dzieci na plac za świetlicą i obok – do „Orzechowego zakątka” na wspólne spędzenie czasu. Agencja „Dino świat” zapewniła dzieciom świetną zabawę. Były zjeżdżalnie, wata cukrowa i popcorn dla każdego. Dziecięce buzie zamieniły się w motylki, tygrysy  i kotki. Były wspólne tańce, zabawy z chustą i przeciąganie liny. Rodzice i Dziadkowie mogli wypić kawę, herbatę  a dla najmłodszych był sok i ciastka. Bardzo DZIĘKUJEMY Panu Sołtysowi Aleksandrowi  Warczygłowie, który „zasponsorował ” wszystkie słodkości  🙂

I żegnaj lato na rok…

To były inne wakacje..                                                                                           Miłosławskie Centrum Kultury przez obostrzenia związane z koronawirusem musiało zrezygnować z organizacji wielu imprez, spotkań, koncertów..

Mamy jednak nadzieję, że normalność wróci…                                                   Dziękujemy wszystkim uczestnikom – małym i dużym – za udział w wakacyjnych warsztatach, spotkaniach, imprezach.

I za tę radość, która jest motorem naszej pracy .      

Skip to content