Tegoroczne ferie zimowe, mimo że bez śniegu, spędziliśmy bardzo intensywnie. Zajęcia odbywały się codziennie i były bardzo zróżnicowane. Każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Pierwszego dnia (27.01.) do zabawy wykorzystaliśmy różne produkty spożywcze, z których powstały bardzo ładne obrazki. Były też gry i zabawy zręcznościowe.

29 stycznia robiliśmy kule do kąpieli z Pracownią Artystyczną „WIATRAK”. Wykonane kule dzieci ładnie zapakowały i zabrały do domu.

31 stycznia były zajęcia kulinarne – upiekliśmy  pyszne gofry ze śmietaną, konfiturą, owocami i sosem truskawkowym do wyboru.

W drugim tygodniu ferii (04.02.) na zajęciach plastycznych z Panią Martą Mrozińską-Pawlak dzieci robiły serca walentynkowe techniką decoupage. Powstały prawdziwe arcydzieła.

W środę (05.02.) był balik karnawałowy dla dzieci, w którym uczestniczyły dzieci z Czeszewa i Orzechowa.

Na kolejnych zajęciach  plastycznych (06.02) robiliśmy zabawki z papierowych rolek. Powstały zwierzątka, domki, lornetki itp.

Dzięki hojności Koła Łowieckiego „Knieja” mogliśmy zakupić dla dzieci uczestniczących  w zajęciach napoje i słodycze. W imieniu dzieci i mojej skromnej osoby bardzo dziękuję!

Skip to content